Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

4 X 2020 - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś taca na Dom Św. Siostry Faustyny w Ostrówku. Dziś o godz. 19:00 w naszym kościele recital organowy w wykonaniu Adama Tańskiego – naszego parafianina. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  2. O godz. 19:00 spotkanie dla grupy starszej przygotowującej się do bierzmowania. Zachęcamy do przeczytania listu ks. Proboszcza do rodziców i młodzieży dotyczącego bierzmowania.
  3. Nabożeństwa różańcowe: Uwaga następuje zmiana – od wtorku różaniec codziennie o godz. 6:30 i 17:30 w dni powszednie i w święta. Dodatkowo we wtorki i w czwartki różaniec dla dzieci o godz. 18:30 (grafik różańca dla dzieci na stronie), a w piątek dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania o godz. 19:00. W najbliższy poniedziałek z racji pierwszego poniedziałku wyjątkowo różaniec za zmarłych rozpocznie się o godz. 17:00.
  4. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na pokrycie blachą miedzianą naszej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej w środę. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz