Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

11 X 2020 - XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś Dzień Papieski - zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  2. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. Prosimy dzieci o zabranie ze sobą różańców, różańce zostaną poświęcone podczas Mszy.
  3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 6:30 i 17:30 w dni powszednie i w święta. Dodatkowo we wtorki i w czwartki różaniec dla dzieci o godz. 18:30 (grafik różańca dla dzieci na stronie), a w piątek dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania o godz. 19:00. W najbliższy wtorek, 13 października z racji rocznicy objawień fatimskich wyjątkowo różaniec za zmarłych rozpocznie się o godz. 17:15.
  4. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej w środę. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz