Strona główna Pomoc w parafii Pomoc psychologiczna

Pomoc psychologiczna

Pomoc psychologiczna

Podejrzewasz, że coś niepokojącego dzieje się z Twoim dzieckiem, że zbyt dużo czasu spędza przy komputerze, że bliska osoba nie radzi sobie z problemami i jedyny sposób to sięganie po alkohol? A może zbyt dużo czasu spędzasz w pracy próbując w ten sposób uciec od problemów w kontakcie z rodziną? Przyjdź na indywidualną konsultację, daj sobie pomóc.

Chcesz pochwalić swoje dziecko, ale nie wiesz jak. Twój kontakt z dzieckiem staje się coraz bardziej ograniczony. Masz wrażenie, że rozmawiacie w różnych językach. Nie radzisz sobie z emocjami, a oczekujesz tego od swojego dziecka.

Pomoc psychologiczna w zakresie:

• interwencji kryzysowych,
  • uzależnień od środków psychoaktywnych oraz behawioralnych,
  • współuzależnień,
  • problemów wychowawczych,
  • emocji i motywacji.

Prosimy umawiać spotkania telefonicznie: 601-80-66-50 lub e-mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.