Strona główna Pomoc w parafii Pomoc psychologiczna

Pomoc psychologiczna

Pomoc psychologiczna

Podejrzewasz, że coś niepokojącego dzieje się z Twoim dzieckiem, że zbyt dużo czasu spędza przy komputerze, że bliska osoba nie radzi sobie z problemami i jedyny sposób to sięganie po alkohol? A może zbyt dużo czasu spędzasz w pracy próbując w ten sposób uciec od problemów w kontakcie z rodziną? Przyjdź na indywidualną konsultację, daj sobie pomóc.

Psycholog – wtorek w godz. 15:00 – 17:00.
Zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub 601 80 66 50.

Pomoc psychologiczna w zakresie:

• interwencji kryzysowych,
  • uzależnień od środków psychoaktywnych oraz behawioralnych,
  • współuzależnień,
  • problemów wychowawczych,
  • emocji i motywacji.

Zajęcia dla rodziców samotnie wychowujących dzieci

Chcesz pochwalić swoje dziecko, ale nie wiesz jak.
Twój kontakt z dzieckiem staje się coraz bardziej ograniczony.
Masz wrażenie, że rozmawiacie w różnych językach.
Nie radzisz sobie z emocjami, a oczekujesz tego od swojego dziecka.

Jeśli jesteś samotnym rodzicem borykającym się z trudem wychowywania dziecka zapraszamy na spotkania dla rodziców.
Zapisy we wtorki w godz. 15:00 – 17:00 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.