Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

Kościół domowy

Drukuj PDF
Spis treści
Kościół domowy
Co to jest DK
kibicuj rodzinie
Wszystkie strony

Domowy Kościół

gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie

Domowy Kościół to sposób na zbudowanie swojej rodziny na skale, którą jest Jezus Chrystus. Na nauczenie się miłości małżeńskiej i rodzicielskiej od Tego, który tą miłością jest. Na stanięcie z codziennymi problemami rodziny w comiesięcznym dialogu małżeńskim przed Bogiem i poszukiwaniu woli bożej w życiu naszej wspólnoty rodzinnej - Kościoła domowego. Na życie kierowane przez Chrystusa.

Jeśli jest w Tobie pragnienie oparcia swojej rodziny na solidnych podstawach i codziennej pracy nad sobą i swoją wspólnotą małżeńską, masz z tym problemy i chcesz poszukać ich rozwiązania zapraszamy do nas…

Kinga i Rafał Ostrowscy

tel.: +48 884 861 254, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Domowy Kościół w naszej parafii

Pierwsze spotkanie Domowego Kościoła odbyło się w naszej parafii w lutym.2012 r. Zawiązała się wówczas wspólnota kilku małżeństw, które rozpoczęły swoją formację w DK. Moderatorem kręgu jest Ks. Wojciech Jaworski.

Dzielimy się tym, co dostaliśmy…

Jeśli chcesz na chwilkę zatrzymać się, spojrzeć inaczej na swoją rodzinę, lub przeżyć z żoną/mężem romantyczną chwilę we dwoje, staramy się umożliwić Ci to poprzez organizowanie spotkań tj.:

Samochodowa Randka Małżeńska więcej na: http://randkamalzenska.pl/,

czy Warsztaty Małżeńskie.