Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

Podziękowanie

Drukuj PDF

Kochani Parafianie!

Pokój Chrystusa niech będzie z Wami!

Chciałbym Wam z głębi serca podziękować za Waszą troskę i za budowanie naszej wspólnoty parafialnej w wymiarze duchowym i materialnym. Bogu niech będą dzięki za tych wszystkich, którzy włączają się w życie wspólnoty poprzez uczestnictwo w niedzielnej Eucharystii, w nabożeństwach, adoracjach, w niesienie pomocy chorym i głodnym, angażują się w naszych zespołach parafialnych. Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej wiele osób odczuwa pragnienie budowania świątyni Boga, zarówno tej w sercu jak i tej materialnej przez troskę o jej piękny wygląd.

Dziękuję Wam Kochani za pragnienie życia w łączności z Jezusem Chrystusem. Z pasterską radością zarazem troską patrzę na osoby starsze, chore, na rodziców zabiegających o rozwój duchowy swoich dzieci, na młodych, którzy szukają sensu życia i na najmłodszych. Żywię nadzieję, że nasz kościół jest i zawsze będzie Waszym drugim DOMEM.

Nasz Kościół to nie tylko wizytówka naszej dzielnicy, ale to miejsce spotkania z Jezusem: miejsce modlitwy, wyciszenia i skupienia, święta przestrzeń, w której przychodzi Jezus Chrystus. Miejsce dla każdego: zdrowego i chorego, bogatego i biednego i dla poszukującego i zagubionego.

Z nadzieją na dalsze budowanie błogosławi

Ks. Prałat Krzysztof Ukleja - Wasz Proboszcz