28 II 2021 - II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Drukuj
  1. Dziś II Niedziela Wielkiego Postu. O godz. 12:30 uroczysta Msza Św. z udziałem Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego w 96 rocznicę powstania parafii. Po Mszy Św. – uroczysty przemarsz do Pomnika w Alei Chwały. Zapraszamy rodziny z dziećmi. Ubierzmy się odpowiednio, pamiętajmy o maseczkach, weźmy ze sobą flagi i utrzymujmy dystans.
  2. Dostępna do nabycia jest książka z kazaniami ks. Tomasza Podlewskiego wygłoszonymi w czasie ubiegłorocznych misji. W książce znajdziemy także pamiątkowe zdjęcia. Serdecznie zachęcamy.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 16:30 dla dzieci, 17:30 dla dorosłych i 19:00 dla młodzieży. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:00.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek adoracja przez cały dzień w intencji o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek Msza Św. wynagradzająca o godz. 8:00, 17:00 dla dzieci i 18:00. Spowiedź rano od godz. 7:00 i po południu od godz. 16:30. W sobotę Msza Św. wynagradzająca o godz. 8:00, następnie różaniec i adoracja do godz. 12:00.
  5. Dziś puszka na dzieło misyjne Ad gentes. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów polecamy w naszej modlitwie nowennowej w środę.
  6. Zachęcamy do obejrzenia w naszym kościele wystawy: Ksiądz Major Szczepan Walkowski: sercem Polak, Przyjaciel Argentyny.
  7. Pamiętajmy o noszeniu maseczek również w kościele. Jest to wyraz naszej odpowiedzialności i jedności.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zenona Klewickiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz