Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

13 VI 2021 - XI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś transmisja Mszy Św on-line o godz. 12:30.

  1. Dziś nie ma nabożeństwa o godz. 17:30. O godz. 18:00 Msza Św. w łączności z naszym Biskupem, który podczas Mszy Św. w Bazylice Serca Jezusowego na Kawęczyńskiej zawierzy naszą diecezję Sercu Pana Jezusa. My w naszym kościele też w tym samym czasie zawierzymy naszą parafię Sercu Pana Jezusa i odmówimy litanię do Serca Pana Jezusa. Następnie o godz. 19:00 rozpocznie się nabożeństwo fatimskie z procesją ze świecami.
  2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie przed Mszą Św. wieczorną - w niedziele o godz.17:30, a w dni powszednie o godz. 17:45. Zapraszamy w tygodniu na adorację od godz. 16:00. 
  3. W niedziele 20 i 27 czerwca po każdej Mszy Św. poświęcenie samochodów i innych pojazdów.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 18:00 Mszę św. prymicyjną odprawi ks. Łukasz Dańczak - neoprezbiter. Na zakończenie Mszy Św. ks. Prymicjant udzieli nam prymicyjnego błogosławieństwa.
  5. Osoby chętne do udziału w 310 Warszawskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę proszę by zgłaszały się do Ojców Paulinów na ul. Długiej w Warszawie lub do ks. Proboszcza, który jest przewodnikiem grupy 5. 
  6. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”, który można nabyć przy stoliku pod chórem.
  7. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej w środę. Szczególnie dziękujemy dzieciom I komunijnym za dar na Misje w wysokości 4150 PLN.

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz