Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

27 VI 2021 - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś o godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe. W dni powszednie nabożeństwa czerwcowe o godz. 17:45. Dzisiaj po każdej Mszy Św. poświęcenie aut.
  2. Dziś o godzinie 19:00 w naszej świątyni odbędzie się koncert organowy w wykonaniu uczniów pana Adama Tańskiego naszego organisty, w programie utwory Bacha, Brahmsa oraz improwizacje na tematy znanych pieśni kościelnych.
  3. We wtorek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca na konserwację Bazyliki Św. Piotra na Watykanie oraz na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  4. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria jest czynna rano w godz. 9:00-10:00 i po południu w godz. 16:00-18:00 od wtorku do piątku.
    W lipcu i w sierpniu w niedziele nie będzie Mszy Św. o godz. 8:30.
  5. Osoby chętne do udziału w 310 Warszawskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę proszę by zgłaszały się do Ojców Paulinów na ul. Długiej w Warszawie lub do ks. Proboszcza, który jest przewodnikiem grupy 5. W środę po Mszy Św. wieczornej spotkanie dla wybierających się na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapraszamy też personel medyczny.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek adoracja przez cały dzień w intencji kapłanów. W piątek Msze Św. wynagradzające o godz. 8:00 i 18:00. Spowiedź rano w godz. 7:00-8:30 i po południu od godz. 17:30. W sobotę o godz. 8:00 Msza Św. wynagradzająca, Różaniec i adoracja do godz. 12:00.
  7. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy, że każda niedzielna Msza św. jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele niech to będzie strój godny tego miejsca.

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz