Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

4 VII 2021 - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś nie ma nabożeństwa godz. 17:30. Jutro (5 lipca) pierwszy poniedziałek miesiąca – o godz. 17:00 Różaniec za zmarłych, o godz. 18:00 Msza Św. zbiorowa za zmarłych.
  2. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria jest czynna rano w godz. 9:00-10:00 i po południu w godz. 16:00-18:00 od wtorku do piątku. W lipcu i w sierpniu w niedziele nie będzie Mszy Św. o godz. 8:30.
  3. W piątek 9 lipca o godz. 18:30 na plebanii konferencja dla rodziców przed chrztem dziecka.
  4. Osoby chętne do udziału w 310 Warszawskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę proszę by zgłaszały się do Ojców Paulinów na ul. Długiej w Warszawie lub do ks. Proboszcza, który jest przewodnikiem grupy 5.
  5. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy, że każda niedzielna Msza św. jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele – niech to będzie strój godny tego miejsca.
  6. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Halinę Giza, śp. Mariannę Chłopek i śp. Andrzeja Siwka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz