Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

11 VII 2021 - XV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś nie ma nabożeństwa o godz. 17:30.
  2. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria czynna jest rano w godz. 9:00-10:00 i po południu w godz. 16:00-18:00 od wtorku do piątku. W lipcu i w sierpniu w niedziele nie będzie Mszy Św. o godz. 8:30.
  3. We wtorek 13 lipca po Mszy Św. godz. 18:00 nabożeństwo fatimskie z procesją ze świecami.
  4. W piątek 16 lipca Święto Matki Bożej Szkaplerznej. W tym dniu wspierajmy modlitwą Siostrę Elżbietę naszą zakrystiankę, która w tym dniu obchodzi 50 rocznicę ślubów zakonnych.
  5. Osoby chętne do udziału w 310 Warszawskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę proszę by zgłaszały się do Ojców Paulinów na ul. Długiej w Warszawie lub do ks. Proboszcza, który jest przewodnikiem grupy 5.
  6. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy, że każda niedzielna Msza św. jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele – niech to będzie strój godny tego miejsca.
  7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz