18 VII 2021 - XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś nie ma nabożeństwa o godz. 17:30.
  2. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria czynna jest rano w godz. 9:00-10:00 i po południu w godz. 16:00-18:00 od wtorku do piątku. W lipcu i w sierpniu w niedziele nie ma Mszy Św. o godz. 8:30.
  3. W przyszłą niedzielę, 25 lipca zapraszamy użytkowników wszelkich pojazdów na Mszę Św. o godz. 12:30. Bezpośrednio po Mszy Św. obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów. Modlić się też będziemy za solenizantów z okazji Św. Jakuba i Św. Krzysztofa. Po sumie spotkanie w ogrodach plebanii.
  4. Osoby chętne do udziału w 310 Warszawskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę proszę by zgłaszały się do Ojców Paulinów na ul. Długiej w Warszawie lub do ks. Proboszcza, który jest przewodnikiem grupy 5.
  5. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy, że każda niedzielna Msza św. jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele – niech to będzie strój godny tego miejsca.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni.