14 XI 2021 - XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z kościołem prześladowanym.
    O godz. 19:00 w kościele spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – grupa ks. Łukasza.
  2. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Taca będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne. O godz. 16:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców.
  3. W związku z apelem przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abpa Stanisława Gądeckiego po wszystkich Mszach Świętych w niedzielę 21 listopada odbędzie się ogólnopolska zbiórka funduszy na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej.
  4. W środę od godz. 16:30 korepetycje dla dzieci.
  5. W środę i w piątek od godz. 17:00 na plebanii przyjmuje prawnik.
  6. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”.
  7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej. Dziękujemy bardzo wszystkim wiernym świeckim, którzy na wiele sposobów starają troszczyć się o świątynie, kapłanów i dzieła Boże. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patronów.
  8. W minionym tygodniu doczesną pielgrzymkę zakończyli śp. Leszek Mucha i śp. Jan Walesiek. Rodzinie i przyjaciołom wyrażamy współczucie. Zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...