9 I 2022 - NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia.
  2. We wtorek po Mszy Św. wieczornej Spotkanie Akcji Katolickiej.
    W piątek 14 stycznia o godz. 18:30 rozpoczęcie Katechez przedmałżeńskich
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 15:00 w kościele Św. Ducha na Starówce spotkanie opłatkowe dla grupy 5.
  4. W niedzielę 23 stycznia o godz. 16:00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców.
  5. W tym Roku nie możemy być w waszych domach, ale za to Pan Jezus Was zaprasza do siebie – do Swojego tj. naszego Domu. Czekamy na Was. Przyjdźcie… do kościoła na spotkanie kolędowe.

W tym tygodniu:
    Data Ulice
    10.01.22 Barwnicza, Beskidzka, Białowieska, Biłgorajska, Bitwy Grochowskiej, Boremlowska, Budrysów, Byczyńska
    11.01.22 Chłodnicza, Chłopickiego, Darłowska, Dęby, Domeyki, Dubieńska, Dudziarska, Dynowska, Gdecka
    12.01.22 Filomatów, Gedymina, Jarocińska, Igańska, Hetmańska, Karczewska, Kawcza
    14.01.22 Kiprów, Komorska, Koprzywiańska, Kordeckiego, Ks. Jana Sztuki, Kutnowska, Kwatery Głównej, Liwiecka, Lubartowska
    15.01.22 Lubieszowska, Lubiniecka, Łukiska, Łukowska, Łysogórska, Majdańska, Makowska, Nasielska

Od godz. 17:30 gromadzimy się na krótką indywidualną adorację.
    Godz. 17:50 – wspólne rozpoczęcie modlitwą i Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
    Godz. 18:00 – Msza Św. w intencji mieszkańców zaproszonych ulic. Poświecenie wody święconej i pokropienie wiernych (aspersja), słowo księdza proboszcza, uroczyste błogosławieństwo i rozdanie pamiątek kolędowych. Będzie też można zabrać ze sobą do domu wodę święconą.

Plan pozostałych spotkań kolędowych.

6. Dziś o godz. 18:00 Msza Św. dla kandydatów do Bierzmowania. Po Mszy Św. spotkania dla grupy Ks. Michała i grupy Ks. Łukasza.
  7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patronów.
  8. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Krzysztofa Czubkowskiego.
    We wtorek o godz. 12:00 Msza pogrzebowa pod przewodnictwem ks. bpa Romualda Kamińskiego za śp. Andrzeja Żurkowskiego długoletniego dyrektora Instytutu Kolejnictwa-naszego parafianina.
    Polecajmy śp. ks. prałata Eugeniusza Bączyka poprzedniego proboszcza, którego 5 rocznicę śmierci wspominamy w piątek 14 stycznia. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…