23 I 2022 - III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś obchodzona jest niedziela Słowa Bożego.
  2. Dziś o godz. 16:00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców. O godz. 17:00 wspólne kolędowanie przy szopce. Zapraszamy wszystkich grających i śpiewających.
  3. W tym Roku nie możemy być w waszych domach, ale za to Pan Jezus Was zaprasza do siebie – do Swojego tj. naszego Domu. Czekamy na Was. Przyjdźcie… do kościoła na spotkanie kolędowe.

W tym tygodniu:
    Data Ulice
    24.01.22 Mlądzka
    25.01.22 Osowska
    26.01.22 Grochowska
    27.01.22 Wierni, którzy nie mogli być wcześniej oraz ci, którzy utożsamiają się z parafią

Od godz. 17:30 gromadzimy się na krótką indywidualną adorację.
    Godz. 17:50 – wspólne rozpoczęcie modlitwą i Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
    Godz. 18:00 – Msza Św. w intencji mieszkańców zaproszonych ulic. Poświecenie wody święconej i pokropienie wiernych (aspersja), słowo księdza proboszcza, uroczyste błogosławieństwo i rozdanie pamiątek kolędowych. Będzie też można zabrać ze sobą do domu wodę święconą.

4. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patronów.
  5. Dziś w zakrystii można nabyć świece woskowe na 2 lutego. Dochód jest przeznaczony na fundusz ministrancki. Cena 25 zł.
  6. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Elżbietę Penszkal-Mazur. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…