7 VII 2024 - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria jest czynna rano w godz. 9:00-10:00 i po południu w godz. 16:00-18:00 od wtorku do piątku. W lipcu i w sierpniu w niedziele nie ma Mszy Św. o godz. 8:30.
  2. W przyszłą sobotę z racji 13 dnia miesiąca po Mszy Św. o godz. 18:00 nabożeństwo fatimskie połączone z procesją ze świecami.
  3. W ubiegłym tygodniu rozpoczął się remont organów, który potrwa kilka miesięcy. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.
  4. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”, dostępny na stoliku pod chórem.
  5. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  6. Naszym parafianom udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy wspaniałych okoliczności do odnowienia sił fizycznych i zatroskania się o umocnienie duchowe przez niedzielną Eucharystię i codzienną modlitwę.

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz