Strona główna Aktualności

Pielgrzymka śladami Ojca Pio i Ojca Dolindo

W marcu 2019 planowana jest pielgrzymka do Włoch – śladami Ojca Pio i Ojca Dolindo (zamiast planowanej wcześniej pielgrzymki do Lourdes i Santiago de Compostela).

Program pielgrzymki do wydrukowania. PDF

1% podatku dla Anny Rosłonek

Zachęcamy do wpłacania 1% podatku na rzecz Pani Ani Rosłonek – naszej katechetki – na leczenie w ramach programu Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego (PTSR).

Można również pomóc przekazując darowiznę bezpośrednio na subkonto Anny Rosłonek w ramach Programu Leczenia i Rehabilitacji Stwardnienia Rozsianego (PLiR):
Numer rachunku: 81 1440 1390 0000 0000 1569 1646 (PKO BP)
W tytule przelewu proszę wpisać: ANNA ROSŁONEK

Podziękowania od rodziny Brzostowskich

Wyrażamy ogromną wdzięczność wszystkim parafianom, siostrom zakonnym i księżom parafii Najczystszego Serca Maryi, którzy zechcieli wesprzeć nas w trudnych chwilach po pożarze naszego mieszkania i odpowiedzieli darem serca oraz udzielili konkretnej pomocy materialnej. Niech dobry Bóg wynagrodzi Wam stukrotnie wielorakimi łaskami.

Bóg zapłać!

Andrzej, Monika, Tomasz i Jakub Brzostowscy

Pomoc po spaleniu mieszkania

Osoby, które chcą wspomóc rodzinę Brzostowskich – naszych parafian, którym spaliło się mieszkanie – mogą wpłacać pieniądze na konto.

Monika Brzostowska
Nr konta 05 1240 6133 1111 0000 4804 7968