Strona główna Ogłoszenia

14 VII 2019 - XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Czas wakacji niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu wiary i nawróceniu. Temu właśnie służy niedzielna Eucharystia. Nie rezygnujmy z tego najcenniejszego spotkania z Panem Jezusem. Dziś nie ma nabożeństwa o godz. 17:30.
  2. We wtorek wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej.
  3. W środę o 18:00 Msza Św. połączona z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Miesiąc sierpień jest miesiącem pielgrzymowania na Jasną Górę. Chętne osoby mogą zapisywać się w zakrystii lub kancelarii.
  5. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria jest czynna rano w godz. 9:00-10:00 i po południu w godz. 16:00-18:00 od wtorku do piątku. W czasie wakacji w niedzielę nie ma Mszy Św. o godz. 8:30.
  6. Zachęcamy do czytania tygodnika „Idziemy”. Gazety są wyłożone na stoliku pod chórem.
  7. W dniach 24-28 września planowana jest pielgrzymka do Lourdes. Zapisy w zakrystii. Program na stronie internetowej i w gablocie.
  8. Polecamy w aktualnościach na stronie internetowej zdjęcia naszego kościoła z drona.
  9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na pokrycie blachą miedzianą naszego kościoła. Poprzednie pokolenia budowały tę piękną świątynię, a nam przyszło zadbać o jej zewnętrzny i wewnętrzny wygląd. To dla nas wielkie wezwanie.
  10. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.