Strona główna Ogłoszenia

18 VI 2017 - XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś o godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe z procesją eucharystyczną. Zapraszamy asystę kościelną, bielanki i wszystkich naszych parafian.
    W naszym kościele nabożeństwa czerwcowe codziennie po mszy św. wieczornej, a w niedziele i święta o godz. 17:30.
    Codziennie do czwartku włącznie po Mszy św. o godz. 18:00 procesja eucharystyczna.
  2. W środę o godz. 18:00 Msza św. połączona z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po procesji poświęcenie wianków. Z racji 22 dnia miesiąca Koronka do Miłosierdzia Bożego i uczczenie relikwii Św. Siostry Faustyny.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu z racji na uroczystość nie ma postu. Uroczysta Msza św. o godz. 18:00.
  5. W sobotę w naszej parafii będziemy obchodzić doroczną Uroczystość Najczystszego Serca Maryi – odpust parafialny. Uroczysta Msza św. o godz. godz. 18:00 z udziałem Ks. Bpa Marka Solarczyka. Zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe, Kręgi Kościoła Domowego, wspólnoty parafialne, Akcję Katolicką, oazę, lektorów, ministrantów, bielanki na wspólne świętowanie. Nasza obecność jest znakiem przynależności do parafii, wyrazem naszej wspólnoty z Maryją, która jest naszą patronką. Podczas Mszy Św. nastąpi zawierzenie Maryi nas wszystkich.
  6. W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego. Przypominamy dzieciom, młodzieży, rodzicom i wychowawcom, że każde dzieło by było dobrze zakończone powinno być ofiarowane Panu Bogu. W naszym kościele Msze Św. dziękczynne w czwartek o godz. 18:00 i w piątek o godz. 8:00 rano lub o godz. 18:00. Mamy możliwość wyboru.
  7. W najbliższą niedzielę z racji zbliżających wyjazdów wakacyjnych po wszystkich Mszach Św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów.
  8. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”.
  9. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  10. Pamiętajmy o uczestnictwie w niedzielnej Mszy św. i o modlitwie. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje, życzymy dobrego wypoczynku. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele niech to będzie strój godny tego miejsca.
  11. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się (dziś) 18.06.2017 o godz. 16:00.
    Ponadto ks. Jarosław zaprasza rodziców osób przygotowujących się do bierzmowania na spotkanie (również dziś) 18.06.2017 o godz. 19:00 na plebanii.
  12. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Teodozję Matasek. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…