Strona główna Ogłoszenia

21 V 2017 - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. W naszym kościele nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele i święta o godz. 17:30.
    Dziś o godz. 16:00 spektakl „Wieczernik”.
    O godz. 16:30 wyjazd do Częstochowy na nocne czuwanie.
  2. Bielanki rozprowadzają książki, albumy.
  3. W środę o godz. 18:00 Msza św. połączona z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W najbliższy czwartek, 25 maja w sali na plebanii, po wieczornej Mszy Świętej ok. godz. 18:30 odbędzie się spotkanie grupy Focolari ze Słowem Życia. Ma ono charakter otwarty - wszyscy chętni są zaproszeni.
  5. W najbliższy piątek w godz. 9:30-14:00 odbędzie się V edycja Majówki Aniołów. Kochani parafianie, prosimy jak co roku o pomoc w przygotowaniu poczęstunku w postaci ciast, słodyczy dla 200 uczestników tj. dzieci specjalnej troski. Od czwartku po południu można przynosić słodkie wypieki dla dzieci.
  6. W piątek od godz. 16:45 spowiedź dla dzieci, które w najbliższą sobotę o godz. 10:00 i 12:00 w dwóch grupach przyjmą I komunię św. Serdecznie zapraszamy.
  7. W naszej parafii rocznica I komunii św. będzie w niedzielę 4 czerwca o godz. 9:30 dla SP 215 i o godz. 11:00 dla SP 246, 141, 163. Spowiedź w piątek 2 czerwca od godz. 16:00.
  8. W najbliższą sobotę zlot ministrantów, bielanek, asysty liturgicznej w seminarium w Tarchominie. Zapisy u opiekunów.
  9. Zachęcamy do oglądania telewizji internetowej Salve TV oraz do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy”.
  10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na remont krzyża. Wszystkich ofiarodawców polecamy naszym modlitwom w każdą środę w czasie nowenny do Matki Bożej.
  11. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Kazimierza Skrzypka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…