Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

Mimochodem Polska Kuchnia Pudełkowa

Pierogarnia u Aniołów należąca do Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej otworzyła 2 lata temu catering: „Mimochodem Polska Kuchnia Pudełkowa”. Kuchnia dostarcza pod drzwi zestawy 4 lub 5 posiłków z daniami kuchni polskiej na cały dzień. Oferta skierowana jest szczególnie do osób starszych, samotnych, mam z małymi dziećmi lub w ciąży oraz wszystkich tych, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze i czas.

Szczegóły na stronie: mimochodem.caritasdwp.pl

Osoba do kontaktu: Jowita Pietrak - kierownik, 660 610 022, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dla chętnych z naszej Parafii przewidziane dodatkowe zniżki. ?