Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

Zadbaj o miłość - warsztaty małżeńskie

Zapraszamy wszystkie małżeństwa na diecezjalne Warsztaty Małżeńskie.

Warsztaty będą składały się z trzech konferencji 27, 28, 29 listopada (czwartek, piątek i sobota) w godzinach od 19:00 do 21:00 - codziennie.

Warsztaty poprowadzi o. Adam Szustak OP znany kaznodzieja i autor wielu rekolekcji i konferencji: "Kundel przydrożny", "Nocny złodziej", "Noe, człowiek, który chodził z Bogiem", "Ewangelia dla potłuczonych", "Rekolekcje dla facetów", "Projekt Judyta - Jak być silną kobietą, nie stając się imitacją mężczyzny", "Projekt Jonasz - Jak budować męską siłę zrywając ze stereotypami" i wiele innych.

Udział w Warsztatach jest bezpłatny. Warto jednak zabrać ze sobą jakieś fundusze :) gdyż będzie zbierana taca, przeznaczona na dofinansowanie udziału w rekolekcjach wakacyjnych małżeństwom w trudnej sytuacji finansowej.

Ważne ogłoszenie dla małżeństw, które w tym czasie nie będą mogły zapewnić opieki dzieciom: zapewnimy w miarę naszych możliwości opiekę dzieciom na miejscu.

W związku z tym prosimy o zarejestrowanie swojej obecności na stronie www.kibicujrodzinie.pl albo wpraga.oaza.pl/dk.

Organizatorem Warsztatów Małżeńskich jest Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie naszej diecezji.