Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

12 II 2023 - VI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś zbiórka do puszek na ofiary trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
  2. Zapraszamy do współpracy w przygotowaniu publikacji z okazji 100-lecia naszej parafii, które będziemy przeżywać w 2025 roku. Więcej na stronie internetowej.
  3. Dnia 26 lutego w naszej parafii rozpocznie się wizytacja ks. Biskupa. W ramach wizytacji ks. biskup Ordynariusz 15 kwietnia udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii.
  4. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone podczas spotkań kolędowych. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej w środę.
  5. Są jeszcze dwa wolne miejsce na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 19-25.04.2023.
  6. Szczególnie pragniemy powitać w naszej parafii nowych wiernych. Kochani! Życzymy Wam wielu Łask Bożych w budowaniu naszej wspólnoty. W kancelarii parafialnej uzyskacie wszelkie niezbędne informacje dotyczące funkcjonowania parafii i życia sakramentalnego. Tym, którzy z różnych przyczyn opuszczają naszą wspólnotę, serdecznie dziękujemy za wszelkie dobro, które w nią wnieśli. Zawsze gorąco zapraszamy do odwiedzania naszej świątyni! Przypominamy jednocześnie, że według prawa kanonicznego, jeśli zamieszkujecie w nowym miejscu powyżej trzech miesięcy, automatycznie stajecie się członkami nowej parafii.
  7. Wszystkim wyjeżdżającym na ferie zimowe, życzymy miłego odpoczynku, dobrego czasu i szczęśliwego powrotu do domu.

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz