Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

5 I 2020 - II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

  1. Dziś przeżywamy drugą niedzielę po Narodzeniu Pańskim. O godz. 15:00 spotkanie opłatkowe dla wspólnot parafialnych: Akcji Katolickiej, Rodzin Nazaretańskich, Kółek Różańcowych i Lektorów. Serdecznie zapraszamy.
  2. Jutro w poniedziałek 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Poświęcenie kredy i kadzidła na każdej Mszy Św. Taca na misje. O godz. 17:15 wspólne kolędowanie przy szopce. O godz. 19:00 różaniec za zmarłych z racji pierwszego poniedziałku miesiąca.
  3. W piątek 10 stycznia o godz. 18:30 na plebanii rozpoczęcie katechez przedmałżeńskich.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 11:00 Msza Św. i jasełka, po Mszy Św. spotkanie opłatkowe dla ministrantów, bielanek i scholi. Serdecznie zapraszamy.
  5. W dniach od 30 maja do 6 czerwca 2020 roku planowana jest pielgrzymka Szlakiem Bałtyckim do Sankt Petersburga, Estonii i Łotwy.
  6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i za miłe przyjęcie nas po kolędzie. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patronów.
    Program kolędy na stronie internetowej.
  7. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Janusza Szaradowskiego i śp. Bogusława - Adama Brysiaka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz