Podziękowanie

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do głębokiego i duchowego przeżycia Triduum Paschalnego:

• Pani Czesławie Kmieć i Zespołowi charytatywnemu za przygotowanie i obdarowanie świątecznymi paczkami podopiecznych naszej parafii. (172 paczki)
  • Braciom z Kościelnej Służby Porządkowej i Akcji Katolickiej za pomoc w rozprowadzaniu palm w ubiegłą niedzielę, a także za ich czynny udział w nabożeństwach wielkotygodniowych.
  • Liturgicznej służbie ołtarza – lektorom i ministrantom za udział podczas nabożeństw. Szczególnie P. Adamowi Polkowskiemu, P. Rafałowi Ostrowskiemu i Adamowi Grajber – naszym ceremoniarzom.
  • S. Elżbiecie i P. Iwonie Oborskiej oraz P. Rysiowi, P. Bronisławowi i P. Adamowi za dekorację naszego kościoła: ołtarza Ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz za troskę o wygląd wewnętrzny naszej świątyni.
  • P. Adamowi – organiście oraz Scholi za oprawę muzyczną i śpiewy podczas Mszy świętych i liturgii wielkotygodniowych.
  • Kapłanom za spowiedź, przygotowanie i zaangażowanie w liturgię.
  • P. Grzegorzowi i Robertowi za pomoc w realizowaniu transmisji internetowych.
  • P. Markowi za posprzątanie kościoła i placu na Liturgię.
  • Wszystkim Parafianom i Gościom za udział w całym Triduum paschalnym.

Składamy staropolskie BÓG ZAPŁAĆ!