Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Aktualności
Aktualności

Pielgrzymka śladami Ojca Pio i Ojca Dolindo

W marcu 2019 planowana jest pielgrzymka do Włoch – śladami Ojca Pio i Ojca Dolindo (zamiast planowanej wcześniej pielgrzymki do Lourdes i Santiago de Compostela).

Program pielgrzymki do wydrukowania. PDF

 

1% podatku dla Anny Rosłonek

Drukuj PDF

Zachęcamy do wpłacania 1% podatku na rzecz Pani Ani Rosłonek – naszej katechetki – na leczenie w ramach programu Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego (PTSR).

Można również pomóc przekazując darowiznę bezpośrednio na subkonto Anny Rosłonek w ramach Programu Leczenia i Rehabilitacji Stwardnienia Rozsianego (PLiR):
Numer rachunku: 81 1440 1390 0000 0000 1569 1646 (PKO BP)
W tytule przelewu proszę wpisać: ANNA ROSŁONEK

 

Podziękowania od rodziny Brzostowskich

Drukuj PDF

Wyrażamy ogromną wdzięczność wszystkim parafianom, siostrom zakonnym i księżom parafii Najczystszego Serca Maryi, którzy zechcieli wesprzeć nas w trudnych chwilach po pożarze naszego mieszkania i odpowiedzieli darem serca oraz udzielili konkretnej pomocy materialnej. Niech dobry Bóg wynagrodzi Wam stukrotnie wielorakimi łaskami.

Bóg zapłać!

Andrzej, Monika, Tomasz i Jakub Brzostowscy

 

Pomoc po spaleniu mieszkania

Drukuj PDF

Osoby, które chcą wspomóc rodzinę Brzostowskich – naszych parafian, którym spaliło się mieszkanie – mogą wpłacać pieniądze na konto.

Monika Brzostowska
Nr konta 05 1240 6133 1111 0000 4804 7968
Pomoc po spaleniu mieszkania

   
Strona 1 z 5