19 I 2020 - II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Jutro w poniedziałek przypada 2 rocznica Ingresu Pasterza Diecezji – Biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym Pasterzu.
  2. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii Św. i ich rodziców, a o godz. 17:00 spotkanie dla wyjeżdżających do Sankt Petersburga, Łotwy i Estonii.
  3. W środę o godz. 17:30 Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona z modlitwami do Św. Rity. Msza św. zbiorowa i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i za miłe przyjęcie nas po kolędzie. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.
    Ci, którzy nie mogli nas przyjąć po kolędzie, będą mogli to uczynić ustalając indywidualnie nowy termin w zakrystii lub kancelarii – najlepiej w czasie zimowych ferii.
  5. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Jana Kowalskiego i śp. Alinę Mańczak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…