Jerycho różańcowe

Akcja Katolicka naszej parafii zaprasza do Jerycha czyli modlitwy różańcowej od 1 do 9 czerwca 2024.

W domach będziemy się modlić za wstawiennictwem Matki Bożej Królowej Polski, patronów Europy: Św. Benedykta, Św. Cyryla i Metodego, Św. Brygidy Szwedzkiej, Św. Katarzyny Sieneńskiej, Św. Teresy Benedykty od Krzyża i patronów Polski Św. Andrzeja Boboli, Św. Stanisława Biskupa, Św. Wojciecha, Św. Jana Pawła II, wszystkich świętych i błogosławionych wzywanych w litanii Narodu Polskiego. Modlitwa w intencjach o:

• mądrość i odpowiedzialność dla Polaków i wszystkich uprawnionych do głosowania podczas wyborów do Parlamentu Europejskiego,
  • pokój na świecie, Tryumf Niepokalanego Serca Maryi i cywilizacji życia w naszej Ojczyźnie,
  • nawrócenie dla szkodzących Kościołowi i Ojczyźnie,
  • ożywienie Wiary w sercach wszystkich Polaków i naszej Parafii.

Chcielibyśmy jak nasi Przodkowie w decydujących momentach trwać przy Bogu i ufamy w skuteczność tej modlitwy.

Pod chórem po Mszy Św. będzie możliwość zgłoszenia swojego udziału przez wybór pory codziennej półgodzinnej modlitwy jedna częścią Różańca o tej samej godzinie. Można też otrzymać Różaniec.

Chętnych zapraszamy w tym czasie do adoracji Najświętszego Sakramentu do kaplicy. Przewidziana jest także nocna adoracja z soboty na niedzielę 8/9 czerwca.