Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa-Grochów

Pomagając innym, pomagasz sobie - pani Czesława dzieli się swoim życiowym mottem. - Moim marzeniem jest, aby ten kościół tętnił życiem, aby takich ludzi zaangażowanych sercem przybywało - wyznaje pani Małgorzata. A Ty kim jesteś dla swojej parafii? Jeśli jeszcze zastanawiasz się jaka rola czeka na Ciebie poznaj koniecznie pozostałe historie: Pod Wezwaniem. Dla nich parafia jest drugim domem

Filmowe wizytówki 186 parafii Diecezji Warszawsko-Praskiej powstają w ramach projektu POD WEZWANIEM. Pokazujemy parafie przez pryzmat osobistej opowieści naszych bohaterów, przeplatając ich historie doświadczeniem życia wspólnotowego w parafii, by pokazać to, co najważniejsze: wspólnotę setek, a nieraz tysięcy osób zjednoczonych w wierze w Jedynego Boga. Wspólnotę, do której każdy jest zaproszony. Projekt rozpoczął się w listopadzie 2016 roku.