6 X 2024 - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.
    O godz. 16:30 spotkanie dla wyjeżdżających na Maltę w listopadzie. Są jeszcze wolne miejsca.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 6:30 i 17:30. Dodatkowo, dla dzieci z rodzicami różaniec we wtorki i czwartki o godz. 18:30, w piątek różaniec po Mszy wieczornej dla młodzieży.
  3. W tym tygodniu pierwszy poniedziałek miesiąca. O godz. 16:45 różaniec za zmarłych. W poniedziałek obchodzimy także Światowy Dzień Różańca. Na zaproszenie papieża Franciszka wspólnoty z całego świata zjednoczą się w odmawianiu modlitwy różańcowej o godz. 19:00. My także chcemy włączyć się w to dzieło. Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza członków Róż Różańcowych, do wspólnej modlitwy w naszym kościele na godz. 19:00. Po różańcu odbędzie się krótka konferencja w kościele, a potem spotkanie zelatorów Róż z naszej parafii na plebanii.
  4. We wtorek o godz. 19:00 na plebanii próba chóru. Zapraszamy również nowe osoby.
  5. W środę od godz.16:30 korepetycje dla dzieci.
  6. W kolejną niedzielę, 13 października, po Mszach Świętych pod chórem będzie prowadzony nabór do nowej Róży pod wezwaniem św. Jana Pawła II. Zapraszamy szczególnie te osoby, które nie są jeszcze w Różach i bliski jest im nasz święty. Modlitwa Różańcowa zajmuje dziennie około 5 minut, a może przynieść wiele łask dla nas i naszych bliskich. Różaniec Fatimski o godz. 17:00.
  7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, grupy ks. Łukasza odbędzie się w niedzielę, 13 października o 19:00 w kościele. Kandydat przychodzi ze swoim rodzicem. To ostatni moment na złożenie deklaracji przygotowania do tego sakramentu (dotyczy młodzieży od 1 klasy szkoły średniej).
  8. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy".
  9. Składamy serdeczne „ Bóg zapłać" za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej w środę. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  10. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Tadeusza Kopeckiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…