8 XII 2019 - II NIEDZIELA ADWENTU

1. Druga niedziela Adwentu jest Dniem Modlitwy i Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie połączona z tacą.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczną się rekolekcje adwentowe, które będzie głosił Rektor Seminarium Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej ks. Wojciech Wójtowicz. Rekolekcje będą od niedzieli do wtorku. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców.
  3. Roraty codziennie o godz. 6:30 rano.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na zorganizowanie wigilii dla najuboższych z naszej parafii.
  5. We wtorek Akcja Katolicka zaprasza na spotkanie o godz. 19:00.
  6. Trwa ogólnopolska akcja Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Cieszymy się, że świeca Caritas wpisała się na trwałe w nasze przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia. Świece i sianko rozprowadzane są pod chórem. Opłatki można nabyć w zakrystii i kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Zachęcamy również do składania darów do kosza dla potrzebujących.
  7. Zachęcamy do czytania książek i prasy katolickiej. Szczególnie polecamy ostatni nr tygodnika „Idziemy” i ulotki z planem kolędy.
  8. W dniach od 30 maja do 5 czerwca 2020 planowana jest autokarowa pielgrzymka Bałtyckim Szlakiem do Sankt Petersburga, do Estonii i Łotwy. Program na stronie internetowej.
  9. W tym tygodniu kontynuujemy wizytę duszpasterską - kolędę, jest to okazja do spotkania duszpasterskiego i do wspólnej modlitwy.
    Składamy serdeczne Bóg zapłać za miłe przyjęcie nas po kolędzie i ofiary złożone na potrzeby kościoła. Wszyscy, którzy nie mogli nas przyjąć po kolędzie będą mogli nas zaprosić na wizytę ustalając dogodny termin kolędy z kapłanem w zakrystii lub kancelarii.