Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów
Strona główna Ogłoszenia 7 X 2018 - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

7 X 2018 - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Drukuj PDF
 1. Dziś I niedziela miesiąca. O godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe. W przyszłą niedzielę taca na Dom Siostry Faustyny.
 2. Dziś o 19:00 spotkanie dla nowych kandydatów do Bierzmowania (grupa ks. Michała), a o 16:00 spotkanie dla grupy starszej (grupa ks. Jarosława).
 3. W przyszłą niedzielę wizytacja kanoniczna. Ks. Bp. Ordynariusz będzie z nami na Mszach Św. o godz. 9:30, 11:00, 12:30 i 20:00. Jest to ważne wydarzenie w życiu naszej wspólnoty parafialnej. Bądźmy w ten dzień razem z naszym Biskupem.
 4. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 6:30 rano i o godz. 18:30 po wieczornej Mszy Św. Dla dzieci różaniec we wtorki i czwartki o godz. 18:30, w piątki o godz. 19:00 dla młodzieży. Zachęcamy do modlitwy różańcowej, którą tak umiłował Św. Jan Paweł II.
 5. W środę od godz. 16:30 korepetycje dla dzieci. Zapraszamy nauczycieli i chętnych do udzielania korepetycji.
 6. W środę i w piątek od godz. 17:00 przyjmuje bezpłatnie prawnik.
 7. W środę Akcja Katolicka zaprasza na spotkanie o godz. 19:00 na plebanii.
 8. W najbliższą sobotę 13 października rocznica Objawień Fatimskich. Po Mszy Św. różaniec fatimski z procesją ze świecami.
 9. W niedzielę 21 października na Mszy Św. o godz. 11:00 będzie się modliła z nami Madzia Buczek – znana inicjatorka podwórkowych kółek różańcowych.
 10. Planowana jest 5 dniowa pielgrzymka do Lourdes w dniach od 6 do 11 listopada br. Program na stronie internetowej.
 11. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na remont dachu, jak również za ofiary złożona dla Adasia na jego operację. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej w środę. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
 12. W naszej wspólnocie serdecznie witamy Ks. Diakona Jakuba Sędka. Otoczmy go naszą życzliwością i modlitwą.

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz