Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

1 III 2020 - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu. Zakończenie misji parafialnych. Pamiętajmy w czasie Wielkiego Postu o nabożeństwach wielkopostnych. Dziś o godz. 19:00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania. Dokładny plan spotkań na stronie internetowej. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad gentes. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:15. Droga Krzyżowa w piątki:
  • godz. 16:30 – dla dzieci,
  • godz. 17:30 – dla dorosłych,
  • godz. 19:00 – dla młodzieży.
 2. W tym tygodniu pierwszy poniedziałek, pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W poniedziałek o godz. 17:00 różaniec za zmarłych, w czwartek po Mszy Św. o godz. 8:00 adoracja w kościele przez cały dzień w intencji kapłanów. W piątek Msze wotywne o godz. 8:00, 17:00 (dla dzieci) i 18:00. Spowiedź rano od godz. 7:00 i po południu od godz. 16:30. O godz. 18:30 konferencja przed chrztem. W sobotę Msza Św. wynagradzająca o godz. 8:00, następnie adoracja do godz. 12:00 w kaplicy.
 3. W środę dzień Imienin Ks. Biskupa Seniora Kazimierza Romaniuka.
 4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów polecamy w naszej modlitwie nowennowej w środę.
 5. Do końca kwietnia wypełniając swój PIT podatkowy możemy przekazać 1% na Organizację Pożytku Publicznego.
 6. Bardzo serdecznie dziękujemy za liczny udział w uroczystości 189 rocznicy bitwy o Olszynkę Grochowską i za wspólny marsz do Pomnika w Alei Chwały.

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz