Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

25 IV 2021 - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś transmisja Mszy Św on-line o godz. 12:30, 16:00, 17:00.

  1. Dziś spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców. Ze względu na obostrzenia spotkanie będzie w dwóch grupach:
    • o godz. 16:00 - SP 215 i SP 163,
    • o godz. 17:00 - SP 374 i SP 246.
  2. W poniedziałek 26 kwietnia o godz. 17:00, wyjątkowo zamiast 3 maja w pierwszy poniedziałek miesiąca, będzie różaniec za zmarłych, a o godz. 18:00 Msza Św. za zmarłych. Nasi księża wcześniej też odprawiali Msze Św. za zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. W sobotę 1 maja wspomnienie Św. Józefa Robotnika, rozpoczyna się miesiąc maj, podczas którego w sposób szczególny modlimy się do Matki Bożej w czasie nabożeństw majowych. W naszym kościele nabożeństwa majowe codziennie po mszy św. wieczornej, w niedziele i w uroczystości o godz. 17:30. Pierwsze nabożeństwo w sobotę po Mszy Św. Wieczornej. Jest to pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8:00 Msza Św. wynagradzająca, następnie różaniec z medytacją i adoracja do godz. 12:00.
  4. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Dziękuję Wam kochani za każdy dar, który złożyliście na tacę, bądź indywidualnie czy przelewem. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy Św. wieczornej w środę.
  5. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Janinę Kot, śp. Małgorzatę Sulak-Orzechowską, śp. Marka Medyńskiego, śp. Andrzeja Włodarskiego i śp. Zdzisława Górskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz