Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

10 X 2021 - XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe. Dziś zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców. O godz. 19:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – grupa starsza.
  2. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 6:30 i 17:30 w dni powszednie i w święta. Dodatkowo we wtorki i w czwartki różaniec dla dzieci o godz. 18:30, a w piątek dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania o godz. 19:00.
  3. W środę od godz. 16:30 korepetycje dla dzieci. Zapraszamy nauczycieli i chętnych do udzielania korepetycji. W środę i w piątek od godz. 17:00 przyjmuje bezpłatnie prawnik.
  4. W środę z racji 13 dnia miesiąca o godz. 17:30 różaniec z procesją fatimską, następnie Msza Św. zbiorowa.
  5. Pierwsze spotkanie dla kandydatów do bierzmowania będzie w piątek, 15 października o 19:00 w kościele (najpierw różaniec, później katecheza). Na to spotkanie kandydaci przychodzą z rodzicami/opiekunami.
  6. Odnowa w Duchu Świętym w naszej parafii zaprasza do udziału w rekolekcjach - Seminarium o Wspólnocie. Start w czwartek 14 października o 19:00. Spotkania z konferencją i dzieleniem będą co 2 tygodnie. Bliższe informacje są na plakacie i ulotkach z tyłu kościoła.  
  7. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy Panu Bogu podczas Mszy św. nowennowej w środę. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  8. Zbliża się listopad miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Naszych bliskich możemy polecać Bogu w wypominkach, które przyjmujemy w zakrystii, a w tygodniu w kancelarii parafialnej. Zostały przygotowane specjalne kartki wspominkowe, na których możemy wpisywać imiona zmarłych.

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz