2 VI 2024 - IX NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś o godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe z procesją eucharystyczną. Codziennie do czwartku włącznie o godz. 17:30 Nieszpory i procesja eucharystyczna. Dziś zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej, a o godz. 16:30 spotkanie dla wyjeżdżających do Lourdes.
 2. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
 3. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca. O godz. 16:30 Różaniec za zmarłych.
 4. W czwartek (pierwszy miesiąca) zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po procesji poświęcenie wianków. Adoracja przez cały dzień.
 5. W piątek (pierwszy miesiąca) - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu z racji na uroczystość nie ma postu. Uroczysta Msza św. o godz. 8:00, 17:00 dla dzieci i 18:00. Spowiedź rano w godz. 7:00-8:30 i po południu od godz. 16:30.
 6. W sobotę w naszej parafii będziemy obchodzić doroczną Uroczystość Najczystszego Serca Maryi – odpust parafialny. Uroczysta Msza św. odpustowa o godz. 18:00. Zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe, Wspólnoty. Obecność jest znakiem przynależności do parafii, wyrazem naszej wspólnoty z Maryją, która jest naszą patronką. Podczas Mszy Św. nastąpi zawierzenie Maryi nas wszystkich.
 7. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
 8. W listopadzie planowana jest pielgrzymka na Maltę. Program na stronie internetowej.
 9. Akcja Katolicka wraz z Różami naszej Parafii zaprasza wszystkich chętnych do Jerycha różańcowego w intencji Ojczyzny i Kościoła od soboty 1 czerwca (godz. 0:00) do niedzieli 9 czerwca 2024 (godz. 24) oraz na adoracje Najświętszego Sakramentu codziennie od poniedziałku 3 czerwca od godz. 8:30 do 17:30, a w sobotę 8 czerwca także na nocną Adorację do Kaplicy po uroczystościach odpustowych do godz. 6:30 (w Niedzielę).
  Zapisy na Adoracje oraz do Jerycha trwają pod chórem po Mszy Św.
  Ponadto Akcja Katolicka zaprasza członków, sympatyków oraz członków Róży Św. Andrzeja Boboli na ostatnie przed wakacjami spotkanie formacyjne we wtorek 4 czerwca po Mszy Św. wieczornej ok. godz. 18:45.
 10. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Roberta Bundyra. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz