9 VI 2024 - X NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś o godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe. O godz. 16:00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. Dziś bielanki przeprowadzą kiermasz „Misz Masz”. Prosimy o wsparcie.
  2. W czwartek 13 czerwca z racji rocznicy Objawień fatimskich wyjątkowo nabożeństwo czerwcowe i procesja będzie połączona z różańcem fatimskim. Po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe, różaniec i procesję. O godz. 19:30 na plebanii zapraszamy na projekcję filmu Agnieszki Borkowskiej „Przed świtem”, to poruszająca historia mieszkańców podlubelskiej miejscowości Krężnica Jara, żyjących w czasie II wojny światowej.
  3. W środę o godz. 11:00 wyjazd pielgrzymki do Lourdes.
  4. W listopadzie planowana jest pielgrzymka na Maltę. Program na stronie internetowej. Zapisy do końca czerwca.
  5. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  6. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Anielę Molską. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz