16 VI 2024 - XI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś o godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Św. poświęcenie samochodów i innych pojazdów. Dziś zbiórka do puszek na utrzymanie parafii Św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce.
  2. W listopadzie planowana jest pielgrzymka na Maltę. Program na stronie internetowej. Zapisy do końca czerwca.
  3. W przyszłą sobotę z racji 22 dnia miesiąca o godz. 17:30 Koronka do Bożego Miłosierdzia połączona z modlitwą do Św. Rity.
  4. W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego. Przypominamy dzieciom, młodzieży, rodzicom i wychowawcom, że każde dzieło by było dobrze zakończone powinno być ofiarowane Panu Bogu. W naszym kościele Msze Św. dziękczynne w czwartek o godz. 18:00 i w piątek o godz. 8:00 rano lub o godz. 18:00. Mamy możliwość wyboru.
  5. W niedzielę 23 czerwca przypada 19 rocznica święceń biskupich Pasterza biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym Pasterzu.
  6. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów.
  7. W tym tygodniu na progu do wieczności pożegnaliśmy śp. Tadeusza Kaczmarka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz