30 VI 2024 - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria jest czynna rano w godz. 9:00-10:00 i po południu w godz. 16:00-18:00 od wtorku do piątku.
  W lipcu i w sierpniu w niedziele nie będzie Mszy Św. o godz. 8:30.
  Uwaga - dziś również nie ma Mszy o godz. 8:30.
 2. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca - o godz. 17:00 Różaniec za zmarłych.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek adoracja przez cały dzień. W piątek Msze Św. wynagradzające o godz. 8:00 i 18:00. Spowiedź rano w godz. 7:00-8:30 i po południu od godz. 17:30. W sobotę Msza Św. wynagradzająca o godz. 8:00, następnie różaniec i adoracja do godz. 12:00.
 4. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy, że każda niedzielna Msza św. jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Nie bójmy się manifestować naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła. 
 5. W dniach od 17 do 21 października organizowana jest pielgrzymka do Rzymu. Program na stronie internetowej. Zapisy do 15 sierpnia.
  W listopadzie planowana jest pielgrzymka na Maltę. Program na stronie internetowej. Zapisy do końca czerwca.
 6. W tym tygodniu rozpoczął się remont organów, który potrwa kilka miesięcy. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. 
 7. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece naszych Patronów. 

Ks. Krzysztof Ukleja
Proboszcz