22 IX 2024 - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś (22 września) zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w czasie powodzi.
  2. Dziś o godz. 16:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców. Dzieci przynoszą różance do poświecenia. Na stronie internetowej list do rodziców ks. proboszcza.
    O godz. 19:00 w kościele pierwsze spotkanie dla kandydatów do bierzmowania - grupa ks. Łukasza.
  3. W czwartek po wieczornej Mszy Św. na plebanii spotkanie ze Słowem Życia w duchowości Ruchu Focolare.
  4. W piątek o godz. 18:30 konferencja przed chrztem.
  5. W niedzielę 29 września na Mszy Św. o godz. 12:30 nastąpi uroczyste powołanie składu nowej rady duszpasterskiej i rady ekonomicznej.
  6. KORONKA NA ULICACH MIAST – 28 września 2024 roku – SOBOTA, w 16 rocznicę wyniesienia do chwały ołtarzy Błogosławionego Księdza Michała Sopoćki, spowiednika św. Siostry Faustyny Kowalskiej, Sekretarki Jezusa Miłosiernego.
    W tym roku już po raz 10 (od 2015 r.), gromadzimy się 28 września przy pl. Szembeka, by o godz. 15:00 wypraszać Boże Miłosierdzie dla naszej Ojczyzny, naszego miasta i całego świata.
  7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni, poprzednie pokolenia budowały tę piękną świątynię, a nam przyszło zadbać o jej zewnętrzny i wewnętrzny wygląd.
  8. Dziękujemy parafii Świętego Ducha w Szczecinie Zdroje i ks. Jerzemu Senderek SChr za udostępnienie wystawy „Cuda Eucharystii”.
  9. W najbliższą środę, 25 września rozpoczynamy darmowe korepetycje dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i średnich. Czekamy na chętnych na plebanii o godz. 16:30.