Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów Rzymskokatolicka Parafia Najczystszego Serca Maryi Warszawa Grochów
Parafia Plac Szembeka Grochów Parafia Najczystszego Serca Maryi Grochów

Chór

Drukuj PDF

COR MARIAE ZAPRASZA!!!!!

Co zrobić z wolnym czasem po pracy i nauce?

Mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję!!

Jesteśmy prężnie działającym chórem parafialnym.

Przyjdź do nas! Próby we czwartki o 19.30!!

 

Członkami Cor Mariae są często osoby bez wykształcenia muzycznego. Przychodząc do nas pod okiem doskonałego instruktora nauczysz się śpiewać i czytać nuty.

Jeżeli zakładasz z góry, że to nudne, to jesteś w wielkim błędzie! Poza próbami organizujemy wiele innych imprez, koncertów, wyjazdów. Tu poznasz wielu ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Z nami nuda Ci na pewno nie grozi!

Próby trwają jedyne 2 godziny. Czy to rzeczywiście tak dużo? (Pomyśl, ile czasu spędzasz przed TV, komputerem...)

Na „...e tam!” nie ma rady. Przyjdź, zobacz. Nic nie ryzykujesz. Najwyżej podbudujesz swoje zdrowie kolejnym spacerem :)

*          *          *

Chór Cor Mariae (Serce Maryi) powstał w 2007 roku z inicjatywy Księdza Proboszcza Krzysztofa Uklei. Ksiądz Proboszcz  jest opiekunem chóru. Dyrygentem jest Łukasz Kukulski absolwent Wydziału Instrumentalnego w Akademii Muzycznej w Gdańsku, Podyplomowych Studiów Chórmistrzowskich w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz Podyplomowych Studiów Dyrygentury Orkiestr Dętych w Akademii w Gdańsku.

Głównym zadaniem chóru jest oprawa uroczystości oraz niedzielnych Mszy Świętych w naszej parafii. Występujemy też na koncertach, gdzie śpiewamy również muzykę świecką. Na próbach spotykamy się w każdy wtorek o godzinie 19.30 na plebanii.

Oprócz prób i występów organizujemy wspólne wyjazdy, wypady na imprezy karaoke – lubimy spędzać razem czas.

 

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku.