Chór

COR MARIAE ZAPRASZA!!!!!

Co zrobić z wolnym czasem po pracy i nauce?

Mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję!!

Jesteśmy prężnie działającym chórem parafialnym.

Przyjdź do nas! Próby we czwartki o 19.30!!

Członkami Cor Mariae są często osoby bez wykształcenia muzycznego. Przychodząc do nas pod okiem doskonałego instruktora nauczysz się śpiewać i czytać nuty.

Jeżeli zakładasz z góry, że to nudne, to jesteś w wielkim błędzie! Poza próbami organizujemy wiele innych imprez, koncertów, wyjazdów. Tu poznasz wielu ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Z nami nuda Ci na pewno nie grozi!

Próby trwają jedyne 2 godziny. Czy to rzeczywiście tak dużo? (Pomyśl, ile czasu spędzasz przed TV, komputerem...)

Na „...e tam!” nie ma rady. Przyjdź, zobacz. Nic nie ryzykujesz. Najwyżej podbudujesz swoje zdrowie kolejnym spacerem :)

*          *          *

Chór Cor Mariae (Serce Maryi) powstał w 2007 roku z inicjatywy Księdza Proboszcza Krzysztofa Uklei. Ksiądz Proboszcz  jest opiekunem chóru. Dyrygentem jest Łukasz Kukulski absolwent Wydziału Instrumentalnego w Akademii Muzycznej w Gdańsku, Podyplomowych Studiów Chórmistrzowskich w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz Podyplomowych Studiów Dyrygentury Orkiestr Dętych w Akademii w Gdańsku.

Głównym zadaniem chóru jest oprawa uroczystości oraz niedzielnych Mszy Świętych w naszej parafii. Występujemy też na koncertach, gdzie śpiewamy również muzykę świecką. Na próbach spotykamy się w każdy wtorek o godzinie 19.30 na plebanii.

Oprócz prób i występów organizujemy wspólne wyjazdy, wypady na imprezy karaoke – lubimy spędzać razem czas.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku.