Odnowa w Duchu Świętym

Po rekolekcjach ewangelizacyjnych, w grudniu 2019 r. zawiązała się nasza Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Można powiedzieć, że kontynuujemy dzieło, które zaczęła w 2015 r. wspólnota RUAH. Naszym opiekunem jest ks. Jarosław.

Nasze spotkania modlitewne mają charakter otwarty, może na nie przyjść każdy bez zobowiązywania się do czegokolwiek. Wspólnie rozważamy Słowo Boże, uwielbiamy Boga, prosimy, dziękujemy czy dzielimy się własnym przeżywaniem wiary.

Wspólnota ma za zadanie wspomagać każdego w jego osobistej drodze do Boga, dojrzewaniu na poziomie duchowym i osobowym. Służą temu konferencje formacyjne, dzielenie czy rekolekcje. Modlimy się za siebie nawzajem. Chcemy być jeden dla drugiego pomocą i wsparciem także w wymiarze ludzkim, w codzienności.

Nasza wspólna droga dopiero się zaczyna, nie mamy jeszcze nazwy, dopiero tworzą się różne służby, ale łączy nas miłość i chęć dążenia razem do Ojca za Jezusem Zbawicielem w Duchu Świętym. Wierzymy, że Maryja, przy której najczystszym sercu mamy swoje miejsce będzie nas wspomagać.

Zapraszamy do tej przygody także Ciebie. Spotkajmy się na wspólnej modlitwie w środę o godz. 19:00. Znajdziesz nas w dolnej salce na plebanii przy ul. Chłopickiego 2.