Odnowa w Duchu Świętym

Po rekolekcjach ewangelizacyjnych, w grudniu 2019 r. zawiązała się nasza Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Można powiedzieć, że kontynuujemy dzieło, które zaczęła w 2015 r. wspólnota RUAH. Od 8.10.2020. mamy już imię – SERCE MARYI. Naszym opiekunem jest ks. Jarosław.

Nasze spotkania modlitewne mają charakter otwarty, może na nie przyjść każdy bez zobowiązywania się do czegokolwiek. Wspólnie rozważamy Słowo Boże, uwielbiamy Boga, prosimy, dziękujemy czy dzielimy się własnym przeżywaniem wiary.

Wspólnota ma za zadanie wspomagać każdego w jego osobistej drodze do Boga, dojrzewaniu na poziomie duchowym i osobowym. Służą temu konferencje formacyjne, dzielenie czy rekolekcje. Modlimy się za siebie nawzajem. Chcemy być jeden dla drugiego pomocą i wsparciem także w wymiarze ludzkim, w codzienności.

Zapraszamy do tej przygody także Ciebie. Spotkajmy się na wspólnej modlitwie w czwartek o godz. 19:00. Znajdziesz nas w dolnej salce na plebanii przy ul. Chłopickiego 2.

Obecnie, z racji obostrzeń sanitarnych, co tydzień spotykamy się na Mszy św. o 18:00 i prowadzimy krótką modlitwę uwielbienia w kościele. Zapraszamy.

Kontakt do lidera wspólnoty: Ela Kubajek, 693 456 357, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.